Jak to funguje?

Služba auto-hned je určena všem budoucím majitelům nových aut , kteří neradi čekají na nové auto tři a více měsíců. Také pro ty, kteří nevěří tomu, že jim v nejbližší prodejně dali dostatečnou slevu resp. výbavu navíc.

Mimořádně se hodí v situaci, kdy jste si vybrali specifickou výbavu např. RS nebo kabriolet. Tehdy za Vás služba auto-hned osloví hned několik prodejců a možná zareaguje právě ten, který tuto specifickou výbavu má aktuálně skladem.
Auto-hned Vám ušetří čas spojený s návštěvami prodejců značky, kterou jste si vybrali.

V prvním kroku zadejte do označeného pole značku a model vozu k jehož koupi jste se rozhodli. A to ve formátu: Značka, model, druh paliva.

Příklad poptávky: Volkswagen, Passat, Diesel

Na základě Vámi zadaných kritérií služba auto-hned vybere prodejce značky, kterou jste si vybrali a zobrazí Vám jejich počet. V tomto kroku můžete vybrat resp. zrušit možnost pro zahrnutí prodejců ze Slovenské republiky.

Pokud máte požadavky, kterých se nechcete vzdát ani v případě, že auto, které jste si vybrali bude mít prodejce na skladě (např. barva, objem motoru, tempomat, xenóny, úprava RS, kabriolet, atd.), napište to do pole ve spodní části.

V druhém kroku zadejte Vaše jméno a příjmení a vyberte způsob, jakým Vás mohou prodejci kontaktovat . Mějte na paměti, že pokud bude Vaše poptávka odeslána vysokému počtu prodejců, je pravděpodobné, že Vás bude také větší počet prodejců kontaktovat (hlavně u značek, které mají hustou prodejní síť).

V případě vetšího počtu prodejců, můžete v tomto kroku specifikovat regiony, do kterých jste ochotni pro nové auto vycestovat. Pokud tak neučiníte, bude Vaše poptávka odeslána prodejcúm ze všech regionů vybrané země.

Poslední krok shrne Vaši poptávku spolu s výpisem prodejců, na které bude Vaše poptávka odeslána. Následně Vás budeme kontaktovat z důvodu ověření Vaší poptávky (jen během pracovních dní od 10.00 do 17.00).

Po oveření bude vaše poptávka odeslána na vybraným prodejcúm anonymizovane. Následně vám zašleme (do 1 prac. dne) najvýhodnejší ponuky na nové auto hned dle vašich preferenci. Vy si vyberete a my vám dohodneme rýchle kontaktování vybraným prodejcem a zarezervujem pro vás po dobu telefonátu vybraný vúz.

O službě auto-hned můžete dát vědět i Vašim známým na sociálních sítích - potěšíte nás tím.